Loading...
DeneyimEtkinliklerPazarlama

En İyi Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimleri3 DK'DA OKUNUR

Dijital Pazarlama Eğitimleri

En son ne zaman özel bir eğitim aldınız? Kendinizi ne kadar geliştiriyorsunuz? Gelişmek için eğitimin şart olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Bir de alanınız dijital pazarlamaysa eğer, rekabet edebilmek için trendleri çok iyi takip ediyor olmanız şart!

Sosyal medya platformlarında her gün yeniliklere şahit oluyoruz. İki günün birbirini tutmadığı bir alan olan dijital pazarlama da sürekli kendinizi geliştirmezseniz şirketinize/müşterilerinize istenilen kalitede hizmeti veremeyeceğinizin farkında mısınız?

Eğitime ayıracak bütçeniz olmadığını mı düşünüyorsunuz? Bu yazımda birçok eğitime katılmanın verdiği deneyimle, tespit ettiğim en iyi dijital pazarlama eğitimleri hakkındaki detayları sizlerle paylaşacağım. Umarım bu etkinliklere katılarak faydasını benim gibi sizlerde görürsünüz.

AdWords Meetup – Ertuğrul Müyesseroğlu

Ertuğrul Müyesseroğlu tarafından düzenlenen AdWords Meetup – Temel Seviye Google AdWords Eğitimi ayda bir kez Üsküdar Fikir Sanat Merkezi’nde gerçekleşiyor. Aynı zamanda Üsküdar Fikir Sanat Merkezinde Mentor olan Ertuğrul Müyesseroğlu, birçok şirkete Google AdWords ve SEO danışmanlığı ile kurum içi eğitimler gerçekleştirmekte..

Google’ın tarihinden, Türkiye’nin E-ticaret hacmine kadar birçok konuya değinilen bu eğitimde; temel AdWords bilgilerinin yanında detaylı bir Arama Ağı kampanyasını nasıl oluşturabileceğiniz anlatılıyor. Ücretsiz bir eğitimde nadir karşılaşacağınız adım adım kampanya oluşturma süreci de eğitimin en önemli parçası.

Dijital pazarlamayı öğrenmek istiyorsanız, dijital pazarlamanın amiral gemisi olan arama motoru reklamcılığını ve buna bağlı olarak Google AdWords reklamcılık modelini ücretsiz öğrenebileceğiniz yararlı bir etkinlik olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

E-Ticaret Sohbetleri – Murat Erdör

Her ay Dome İstanbul’da düzenlenen E-Ticaret Sohbetleri Me Consultancy Kurucusu Murat Erdör tarafından düzenleniyor.

E-ticarete yeni başladıysanız veya zaten e-ticaret ile meşgulseniz bu etkinlikleri kesinlikle kaçırmamalısınız. Murat Erdör hocanın samimi sohbetinden büyük keyif alacağınızı garanti edebilirim. Alanında isim yapmış farklı kişilerin de konuk edildiği bu etkinlikte her ay e-ticaret ile alakalı bir konu gelen konuklar ile masaya yatırılıyor.

Marka ve Pazarlama Sohbetleri – Ömer Şengüler

Dijital pazarlamadan ziyade, teorik pazarlama bilgilerini akademik düzeyde öğrenebileceğiniz Marka ve Pazarlama Sohbetleri, Global Magic Brands Başkanı Ömer Şengüler tarafından düzenleniyor.

Marka ve Pazarlama Sohbetleri her ayın ilk ve üçüncü haftası, salı akşamları Bebek Hidden Coffee House’ta yapılıyor.

Marka Cinayetleri, Google’da Baş Köşe Nasıl Kapılır, 10 Adımda Marka Yaratmak gibi farklı konuların konuşulduğu sohbet tadında ücretsiz danışmanlık türünden bir etkinlik diyebiliriz.

Analytics Meetup

Analytics Meetup etkinliği; dijital pazarlama eğitimleri veren Analytics Akademi tarafından her ay düzenli bir şekilde KWORKS’de yapılıyor.

Başta SEO olmak üzere dijital pazarlama kapsamındaki birçok konunun pazarlama profesyonelleri tarafından işlendiği bu etkinlikte, dijital pazarlama araçlarının püf noktalarına değiniliyor. Alanınızda uzmanlaşmak istiyorsanız, sektöründe isim yapmış büyük şirketlerde çalışan kişilerin konuşmacı olduğu bu etkinliği kaçırmayın derim.

Mobitek E-Commerce Academy

Dijital pazarlamanın en çok kullanıldığı mecra şüphesiz E-ticarettir. Mobitek E-Commere Academy; E-ticaret ile ilgili kapsamlı konuların gündeme getirildiği, alanında uzman yöneticilerin konuk edildiği, bu kişilerin tecrübelerinden faydalanabileceğiniz, merak ettiğiniz konuları sorabileceğiniz, zamanın dar geldiği bir etkinlik desek çok yerinde bir ifade olur.

Mobitek E-Commere Academy etkinlikleri Mobitek ajansı tarafından her ay, Levent 199 Workington’da düzenleniyor.

İstanbul E-Commerce Meetup

Prisync’in düzenlediği İstanbul E-Commerce Meetup, her ay düzenli bir şekilde KWORKS’te yapılıyor. E-ticaret sitesi sahiplerinin konuk edildiği bu etkinlikte E-ticaret girişimlerinin başarı hikayeleri konuşuluyor.

E-ticaret sitesi yöneticilerinin tecrübelerinden faydalanabileceğiniz bu etkinlikte E-ticaret yapan birçok kişiyle de tanışma fırsatına sahip oluyorsunuz.

Digitalzone Meetups

Zeo Agency’nin her ay KWORKS’de düzenlediği Digitalzone Meetups etkinliğinde, dijital pazarlama araçlarının kullanımına değiniliyor. Ağırlıklı olarak SEO konularının işlendiği bu etkinlikte Google Tag Manager da konu ediliyor.

Zeo Agency çalışanları tarafından verilen bu eğitimlerde, dijital pazarlamayla ilgili farklı sorularınızın cevabını da bulabilirsiniz.

Mehmet Özsoy
Mehmet Özsoy
2 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editör'ün Seçimi
SEO Uyumlu Makale Hazırlama Kuralları
Google Search Console
Dijital Pazarlama Çalışmalarında Yapılan 5 Büyük Hata
Pazarlamada Koçluk ve Mentorluk